Министерство на образованието и науката (МОН)

Министерство на образованието и науката (МОН)

Мнениеот oplakvania » 07 Юни 2009, 15:17

Тук можете да напишете Вашите оплаквания и мнения за Министерството на образованието и науката
http://www.minedu.government.bg/

oplakvania

Re: Министерство на образованието и науката (МОН)

Мнениеот elisabet_1956 » 07 Юни 2009, 15:19

имам ученичка във втори клас и ходи на занималня след учебните часове,която е платена-80лв на месец. ако отсъства по болест или други причини от занималната примерно една седмица то стойноста на услугата си остава пак 80лв.Като документ за 80лв ми се дава квитанция от ет…гр.перник.Моля бихте ли ми отговорили дали училището има сключен договор с ЕТ…гр.перник и защо не се издава фиксален бон за получените пари. училището е 120-тоОУ гр.софия родител:
elisabet_1956

Мнениеот елена » 07 Юни 2009, 15:20

Уважаеми родител! Защо въобще си пращате детето на занималня според мен всички родители трябва да протестираме за да се разбере най накрая че детските добавки не са 80лв
елена

Мнениеот jivko1128 » 07 Юни 2009, 15:21

господин министър,нека всички да знаят че образаванието в България се копува.
Иском и аз да се дипломирам с висше но пари нямам, помогнете ми както помогнахте на кмета Лечков и на Радостин
Русев общинския съветник, те пари имат но аз нямам. Няма да Ви набеда в корупция напротив ще бъдите чрез ГОСПОДА провъзглавен за един радетал, ако не ми помогните щи искам да Ви прате в кътрана защото на мутрите дипломи издавате без да имат АКЪЛ а аз имам
jivko1128

Мнениеот Зоя » 07 Юни 2009, 15:22

Имам оплакване от госпожа Валя Стоянова от ОУ "Св. Климент Охридски" в село Томпсън.Въпросната г-жа дели учениците на нейни любимци и не любимци…Дъщеря ми е от не любимите и деца,за което тя не и пише повече от тройки,по география,истор ия и математика.Сега дъщеря ми завършва осми клас г-жата и казва,че повече от 3 няма да и пише дори и да знае за шестица…,заявява на детето ми,че го мрази и няма да и пише повече от 3 за срока по трите предмета.Какво трябва да направя в този случай,защото няма време до края на срока?
Зоя

Мнениеот Елка Георгиева » 07 Юни 2009, 15:23

Имам оплакване от госпожа Директорката на ТЯЕ "М.С.Кюри" в гр.Белене която организира родителска среща и допусна учителката Поля Костова да ме обижда в присъствието на други двама учители и аз обидна и отвърнах и сега тя завела дело срещу мен и това стана в присъствието на двама учители които учат сина ми. Аз съм зависима от тях да кажат истината в съда.
Защо трябва да се стига до съда?
Как ще продължи да учи сина ми в това училище?
Защо се допускат в образованието и възпитанието на учениците такива непочтени учители?
Въпросната г-жа е завишила П.Костова ,учителка по физика е завишила неправомерно оценките на учениците което се доказа с проверка от Регионален Инспекторат Плевен.
Искам да Ви похваля за избора Ви на г-жа Незабравка Белева-контролираща средното образование. Тя е прекрасен професионалист и човек макар да съм контактувала само по телефона с нея.
Искам връзка с Вас за по-вече подробности. Тел. за връзка088829598 4
Елка Георгиева

Мнениеот мон » 02 Окт 2009, 12:40

как може в училището в град копривщица да не влизат в часовете ученици и директорката да си прави кьор вишек с тях.
мон

Мнениеот мон » 02 Окт 2009, 12:42

в училището в град копривщица ДА ИМА В КЛАС 25 УЧЕНИКА А ДА СЕ ВОДЯТ ПО ДНЕВНИК ТРИДЕСЕТ
мон

Мнениеот мон » 02 Окт 2009, 12:45

в училището в град копривщица НА СУТРИШНАТА ВЕДРИНА ЕДНО ОТМИНАЛО КОМУНИСТИЧЕСКО ИЗИСКВАНЕ НЕ СЕ ЯВЯВАТ ОТНОВО ВСИЧКИ УЧЕНИЦИ.А НА ЯВИЛИ СЕ И ПОСЛУШНИ СЕ ЗЪБЯТ КАТА ЧЕЛИ СА ВИНОВНИО ЧЕ СА ЖИВИ - УЧИТЕЛИТЕ
мон

Мнениеот leni » 14 Окт 2009, 22:07

zdraveite iskam da spodelia tova koeto trevoji men a sigorno i mnogo drugi.as sam ot selo jeravna tuk ve4e niama u4ili6te i na6ite detsa se nalaga da patuvat do grad kotel.s tova niakaksi se primerihme no tazi godina se nalaga detsata da ostavat za obiad isled tova i na zanemalnia.iskam da popitam niakoi ako znae ne6to pove4e po vaprosa pi6ete ni .v u4ili6te ni kazaha 4e e zadaljitelno.nie se organizirahme niakolko maiki i napravihme spisak na roditelite koito ne sa saglasni detsata im da pose6tavat uj zadaljitelnata zanimalnia.iskam savet kam kogo da se obarnem.pritesniavame se nai mnogo ot tova 4e skoro pati6tata 6te stanat trudno prohodimi a zimata v 5 4asa ve4e e tamno.
leni

Следваща

Назад към Книга за похвали и оплаквания