Нощен клуб Клеопатра

култура, развлечения, шоубизнес, клюки, хайлайф
със съдействието на www.barovete.com

Нощен клуб Клеопатра

Мнениеот barovete+ » 07 Юни 2009, 15:33

Населено място: София
телефон: +359 2 816 5000
факс: +359 2 866 13 18
уебсайт: http://www.hemushotels.com
Работно време: 21-5

barovete+

Re: Нощен клуб Клеопатра

Мнениеот SD » 07 Юни 2009, 15:34

Приличен бар, с общо взето добър ред и ясни правила. Всичко това се дължи на управителката М..а
SD

Мнениеот mikolqn » 07 Юни 2009, 15:35

naprotiv v toq bar po4ti vsi4ki momi4eta nqmat i sredno obrazovanie .mnogo daze sa naxalni i xodqt da si preosqt pari po masite kato nekoi ziganki kat po magistralata. az ako sum na upravitelq ste izgonq onaq debelat i onaq kliostavatai onia dvete taq zigankata s zmiata i onaq po,lu ruskinq s drupnatite o4i,onaq plesivata s iskustvenata kosa i silikonovite zizi.ste im zabranq da hodqt po masite i ste ima globi.
mikolqn

Мнениеот edin ot vsichki » 07 Юни 2009, 15:36

абе пичове първо се научете да пишете и се научете да ходите по баровете с пари а не да висите цяла нощ на по бира и да зяпате като чики… тези момичета са отишли там да работят естесвено че щеви притесняват и ас ходя там и като ви гледам ми се драифа вярно че има доста грозни девоики но нали именно те ви дават всичко което искате ас ако сам шеф ще направя входа 20лв защото там не е за всеки а вие сте клошари господа.
edin ot vsichki

Мнениеот chichko parichko » 07 Юни 2009, 15:36

interesuvame edno ot momichetata mnogo e dobra ima 2 tatosa ot zad i edna pletenica na rakata kak se kazva i kakvai e cenata
chichko parichko

Мнениеот без имена » 07 Юни 2009, 15:37

chichko parichko написа:interesuvame edno ot momichetata mnogo e dobra ima 2 tatosa ot zad i edna pletenica na rakata kak se kazva i kakvai e cenata

името едва ли ще е истинско, а каквото те интересува друго направо си я питай нея
без имена

Мнениеот ценител » 07 Юни 2009, 15:38

В момента е най-добрия стрип бар! Девойките знаят за какво иде реч особено Анджела.
Иначе "Либидо" има потенциал ако го разработят.
дотогава "Кама сутра" си остава на 2ро място
ценител

Мнениеот Бохем » 07 Юни 2009, 15:39

Пълна дупка със уникално нахални момичета!Аз съм клиента и избирам дали само да гледам или нещо повече…
Ако ми се чука ще отида във един публичен дом на Витошка Контеса където за 100 лева във уникална и чиста обстановка ще чукам същото момиче което във клеопатра ще ми иска 200-300!
Най-добрия бар си остава "Кама сутра"
там никой не те притеснява…
А от по-елитните номер 1 е "Еинджълс"(Шератон)
където срещу 1000 лева оставаш насаме със момиче притежаващо манекенски мерки и си струва кинтите.
Сигурен съм че никой от всичките псевдо ценители тука не би могъл да си го позволи
А аз съм бил на всяко едно такова място във София айде със здраве!
Бохем

Мнениеот gigi go » 07 Юни 2009, 15:40

е това е наи тъпия бар в софия.уникално прости тъпи и неграмотни моми4ета обърнали саго на свободия .тоя нв го знам управителя но явно не еза там. никакъв контрол няма мацките 4акат оше на вратата и ти се нахвърлят,нямаш време да се отпуснеш и да си избереш моми4е . а тия на пилоните ги въртът напразно штото другите ве4е танцуат на сила на клиентите.а в другите барове има праявила явно штото не етака .много по споко е.ако искате да ви вземат парите напразно ходете в клеопатра.
gigi go

Мнениеот gigi go » 07 Юни 2009, 15:41

ценител написа:В момента е най-добрия стрип бар! Девойките знаят за какво иде реч особено Анджела.
Иначе "Либидо" има потенциал ако го разработят.
дотогава "Кама сутра" си остава на 2ро място

zasto tazi angela si pravi avto reklama ,tova ne e li zabraneno?
gigi go

Следваща

Назад към Шоу