Добавете безплатно своя сайт в българската класация Страна Топ 100 и му подсигурете допълнителен трафик и посещения.

Инджов: ЦСКА мина своя рубикон, предстоят значителни подобрения по базите
Петък, 05 Май 2017г. 09:06ч.

Един от собствениците на ЦСКА - Юлиян Инджов, се обърна към „червената” общност с изявление по случай 69-ия рожден ден на клуба. Novsport.com публикувано обръщението без редакторска намеса: “Днес ЦСКА празнува своя 69-и рожден ден. Изпращаме една година, която постави ново начало в нашия клуб.

Гонзо гони трета победа над Левски
Вторник, 28 Март 2017г. 01:49ч.

В събота, 1 април, Левски ще се изправи срещу Черно море, който е воден от бившия треньор и спортен директор на сините Георги Иванов-Гонзо. Мачът от последния кръг на редов­ния сезон е от 17:30 часа на градския стадион в Каварна и ще бъде предаван пряко по Диема спорт. Преди срещата сините са втори в класиране­то и ако искат да играят в Лига Европа, трябва да задър­жат тази си позиция до края на първенството (третият в класирането може да играе бараж с първия от втората осмица).

Иниеста и Бускетс подсилиха Барса за реванша с Атлетико
Вторник, 07 Февруари 2017г. 07:26ч.

Неймар е наказан и пропуска мача на “Ноу Камп“ тази вечер

Андрес Иниеста и Серхио Бускетс са възстановени от контузии и ще играят за Барселона в полуфиналния мач за купата на Испания срещу Атлетико Мадрид. Двамата бяха включени в групата, обявена от старши треньора Луис Енрике. Барселона спечели с 2:1 първата среща, а реваншът е насрочен за вторник.

ПСЖ оглави временно Лига 1
Събота, 22 Април 2017г. 12:22ч.

"Пари Сен Жермен" се наложи над гостуващия "Монпелие" с 2:0 в среща от 34-ия кръг на френското футболно първенство.

Шампионите записаха осми пореден успех в Лига 1 и се изкачиха на върха в класирането със 80 точки, с 3 повече от "Монако", който обаче има два мача по-малко.

Столичани заслужен...

Стоилов надъха играчите на ЦСКА
Събота, 04 Март 2017г. 01:30ч.

Част от ръководството на ЦСКА изгледа последната тренировка на отбора преди дербито. В Панчарево бяха синът на Гриша Ганчев -Данаил Ганчев, и главният мениджър Стойчо Стоилов. Двамата поговориха дълго с треньора Стамен Белчев и играчите.

Освен наставника, Стоилов също надъха здраво футболистите преди двубоя.

Кубрат Пулев е готов за мача с Нигерийския кошмар
Четвъртък, 01 Декември 2016г. 17:02ч.

Продължение...

Кале Зауерланд, германският мениджър на Кубрат Пулев, разкри, че ако 35-годишният наш състезател в свръхтежка категория спечели своя първи професионален мач на българска територия, то той ще стане официален претендент за световна титла при професионалистите. Г-н Зауерланд не уточни за коя от международните асоциации става въпрос, но най-вероятно е визирал тази на Световната асоциация (WBA). Интерконтиненталният пояс ще бъде заложен между Пулев и Самюъл Питър от Нигерия в боя на 3 декември (събота) в зала "Арена Армеец София".

Айнтрахт и Вердер откриха кръга със зрелище
Петък, 07 Април 2017г. 15:21ч.

Айнтрахт Франкфурт, който се намираше в ужасяваща серия от 8 мача без победа, в които 6 загуби, съумя да извоюва равенство 2:2 с Вердер от 0:2. С вълнуващия мач на „Комерцбанк Арена” започна 28-ият кръг в Бундеслигата.

Вердер беше в завидна форма от 6 победи и 1 равенство в последните си 7 мача. „Бременските музиканти” си осигуриха комфортен аванс до почивката с голове на Златко Юнузович (37’) с шут под гредата и Фин Бартелс (43’) с прекрасен прехвърлящ удар.

Мисиджан: Всички ние оставаме с чувството, че можехме да победим Копенхаген
Неделя, 26 Февруари 2017г. 11:34ч.

Крилото на Лудогорец Върджил Мисиджан сподели впечатленията си от мача с Верея (4:0). Холандецът влезе като резерва в 59-ата минута и асистира за второто попадение, дело на Вандерсон.

„След като отпаднахме от Лига Европа, е винаги трудно да се върнеш към месния шампионат, но след почивката заиграхме нашата игра, създадохме положения и вкарахме голове.”

България ще е домакин за първи път на стартове от Световната купа по сноуборд през февруари 2017
Четвъртък, 01 Декември 2016г. 15:28ч.

Програма за развитие на сноуборда на БФ Ски и ММС финансира обучението на деца в четирите най-големи зимни центрове

България ще е домакин за първи път на стартове от Световната купа по сноуборд в Банско от 3 до 5 февруари 2017 г. Подробности около стартовете представиха на пресконференция ръков...