Български Русский English

Добавете безплатно своя сайт в българската класация Страна Топ 100 и му подсигурете допълнителен трафик и посещения.

В новинарските рубрики

В момента има 209 посетителя в сайта
BG Новини Спорт Надал победи Монако в повторение на миналогодишния финал в Буенос Айрес
Надал победи Монако в повторение на миналогодишния финал в Буенос Айрес
Петък, 12 Февруари 2016г. 09:26ч.
Надал търси 48-а титла на клей при защитата на трофея в аржентинската столица

Защитаващият титлата си Рафаел Надал се класира за четвъртфиналите на турнира на червени кортове в аржентинската столица Буенос Айрес с награден фонд 523470 долара. Поставеният под номер 1 Надал победи представителя на домакините и шампион в надпреварата от 2007 година Хуан Монако с 6:4, 6:4 в повторение на миналогодишния финал. Това беше първи мач за испанеца след разочароващото отпадане в първия кръг на Откритото първенство на Австралия в средата на миналия месец. Надал беше далеч от най-добрите си мачове, като допусна два пробива и направи 15 непредизвикани грешки в първия сет, в която все пак стигна до успеха с пробив в десети гейм. Във втората част испанецът навакса изоставане от 1:3, за да триумфира след 98 минути игра. “Доволен съм от победата.