Добавете безплатно своя сайт в българската класация Страна Топ 100 и му подсигурете допълнителен трафик и посещения.

В момента има 68 посетителя в сайта
BG Новини Спорт Айнтрахт и Вердер откриха кръга със зрелище
Айнтрахт и Вердер откриха кръга със зрелище
Петък, 07 Април 2017г. 15:21ч.

Айнтрахт Франкфурт, който се намираше в ужасяваща серия от 8 мача без победа, в които 6 загуби, съумя да извоюва равенство 2:2 с Вердер от 0:2. С вълнуващия мач на „Комерцбанк Арена” започна 28-ият кръг в Бундеслигата.

Вердер беше в завидна форма от 6 победи и 1 равенство в последните си 7 мача. „Бременските музиканти” си осигуриха комфортен аванс до почивката с голове на Златко Юнузович (37’) с шут под гредата и Фин Бартелс (43’) с прекрасен прехвърлящ удар.

През второто полувреме обаче ролите се размениха. Мият Гачинович намали рано с летящ плонж, а Марко Фабиан изравни от дузпа в 73-ата минута.

Експерт: Турция иска, но няма да може да се откаже от All inclusive

Турция не може да си позволи да се откаже от услугата All inclusive. Инвестициите на страната в тази сфера вече възлизат на много милиарди. Този вид туризъм няма как да бъд [ ... ]

Шефът на кипърския фонд: Олимпик не са плащали вноски при нас

Българският клон на кипърската застрахователна компания "Олимпик" не е правил вноски върху застрахователните полици в България в гаранционния фонд в Кипър, заяви  [ ... ]