Български Русский English Hungarian Romanian Slovak Turkish
BG Новини Автомобили Затвориха Хемус от София до Ботевград
Затвориха Хемус от София до Ботевград
Събота, 25 Октомври 2014г. 12:59ч.

Временно се ограничава движението на МПС по АМ "Хемус" от София до Ботевград. Това съобщиха от пресцентъра на Агенция "Пътна инфраструктура".

Временно е въведено ограничение за движение на товарни автомобили и  през  прохода Петрохан, леките автомобили да се движат задължително с вериги.

Обилните валежи от дъжд и сняг създадоха кризисни ситуации в цялата страна.

 


Авиабилеты Северный Ветер - Nordwind Airlines: Обзор и особенности

article thumbnail

Nordwind Airlines, известная также под брендом "Северный Ветер", является одной из ведущих российских авиакомпаний, специализирующихся на чартерных и регулярных рейсах. К [ ... ]


TRC20 кошелек для оплаты в магазинах

article thumbnail

В современном мире криптовалюты все больше проникают в нашу повседневную жизнь, и оплата товаров и услуг с помощью цифровых активов становится все более популярн [ ... ]



източник:
 http://news.ibox.bg/news/id_518001951

 

В новинарските рубрики

В момента има 69 посетителя в сайта
Добавете безплатно своя сайт в българската класация Страна Топ 100 и му подсигурете допълнителен трафик и посещения.